Goblet Of Fire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goblet Of Fire

SihRin GücüNe KapıLmaya Hazırmısınız..(:HazıRım Diyorsan üye oL MutLu oL..=)

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yorucu bir gün sonrasında sevgilimle el ele

2 posters
YazarMesaj
Keira Knightley
BitkiBilim Prof./Florean Fortescue'nin Dondurmacısı/Kunst B.S
Keira Knightley

Kadın
Savaş Tarafın : BAŞ ZAY
Rp Sevgilin : Johnny Deep
Patronusun(Öğrenciler seçemez) : Köpek
Kan Saflığı : Safkan
Yaşım[RP de] : 20

Yorucu bir gün  sonrasında sevgilimle el ele Empty
MesajKonu: Yorucu bir gün sonrasında sevgilimle el ele   Yorucu bir gün  sonrasında sevgilimle el ele Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 2:56 pm

Keira o gün çok yorulmuştu…Okludaki işler bir türlü bitmek bitmiyordu.Okullar açılacağı için işleri yoğunlaşmıştı incelemesi geren dosyalar,imzalaması gereken kağıtlar ve gönderilmesi gereken mektuplar…bunları yetiştirmeye çalışırken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyordu..Çoğu akşam eve gece yarısı gidiyordu tabi bu yüzden abisi ona çok kızıyordu ama bu onun işiydi…Zaten bu işler yüzünden Johnny’lede görüşemiyorlardı…

Her zamanki gibi dosyaları incelerken hayaletli saati bağırmaya başladı.
“Johnny’le buluşma zamanı! Johnny’le buluşma zamanı!”

Keira birden başını kaldırdı iyi ki saatini kurmuştu…Johnny’le Domuz Kafasında buluşacağını unutmuştu çünkü..Hızla ayağa kalktı ve kendine şöyle bir baktı evet çok güzel görünüyordu.Deniz mavisi elbisesi ona çok yakışmış.Kendini incelerken gözü sağ parmağına takıldı.Orada Johnny’in taktığı yüzük vardı çünkü yakında evleneceklerdi.Elini yüzükte gezdirdikten sonra dışarı çıktı….Okulu geri de bıraktıktan sonra cisimleneceği yere konsantre oldu birkaç saniye sonra işte oradaydı Domuz Kafasının tabelası karşısında sallanıyordu.Hızla içeri girdi etrafına bakındı.Ama Johnny gelmemişti daha…Boş bir masa bulup oturdu ve sevgilisini beklemeye başladı..
Johnny Deep
Muggle/Lütfen kendinize bir bina seçiniz
Johnny Deep

Erkek
Savaş Tarafın : Karanlığın Süvarileri
Rp Sevgilin : Keira Knightley
Patronusun(Öğrenciler seçemez) : Unicorn
Kan Saflığı : safkan

MesajKonu: Geri: Yorucu bir gün sonrasında sevgilimle el ele   Yorucu bir gün  sonrasında sevgilimle el ele Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 2:50 pm

Johnny'nin kuzeni bu gün gidecekti.Sabah erken kalktı. Kuzeninin gideceği için üzülüyordu. Kahvaltı yapmak aşağı indiğinde kuzeni çoktan kalkmıştı.Beraber kahvaltılarını yaptılar. Konuşmuyorlardı.Ortada hüzünlü bir hava vardı. Kahvaltılarını bitirdiklerinde bahçeye çıktılar. Johnny

"Kendine iyi bak kuzen sık sık mektup göndermeyi de unutma"dedi ve kuzenine sarıldı. Gülümsemeye çalıştı ama beceremedi.

"Sende öyle kuzen"dedi ve el salayarak cisimlendi. Bir süre Johnny kuzeninin cisimlendiği yere baktı. Onu özliyecekti. Derin bir nefes alarak içeri girdi.Saate baktı ve Keira ile buluşmasına daha çok zaman vardı. Yukarı çıkıp uyumaya karar verdi. Uyumadan önce saati kurmayı ihmal etmedi.

Johnny uyandığın da Keira ile buluşmasına 1 saat kalmıştı. Güsel bir duş aldı. Üstünü değiştirdi. Johnny bahçeye çıkıp kuzenini durduğu yerde durdu. Gözlerini kapayıp açtığında Domuz Kafası'nın önündeydi. İçeri girdi. ve ordaydı güzeller güzeli sevgilisi masada oturuyordu.Yanına giderek

"Böyle güzel bir baya masada tek başına mı oturuyor" bu sözleri gülümseyerek söylemişti. ve devam etti. "Size eşlik edebilirmiyim..."
Keira Knightley
Keira Knightley

Kadın

MesajKonu: Geri: Yorucu bir gün sonrasında sevgilimle el ele   Yorucu bir gün  sonrasında sevgilimle el ele Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 10:00 am

Keira Johnny'i beklerken çok sıkılmıştı.O yüzden içecek bir şey söylemişti.İçkisini yudularken Johnny'le yen, hayatı düşünüyordu.2 gün önce Johnny ona evlenme teklifi etmişti.Onunla yeni hayat çok güzel olacaktı.Birde abisi uzlaşsa....Tam bunları düşünrlen arkasından gelen sesle irkildi.Arkasını döndüğünde Johnny'in elleri cebinde ona bakıp güşlümserken buldu.Yavaşça ayağa kalktı ve ona sarıldı.Çok özlemişti onu,Keira'nın işlerinden dolayı sık sık görüşemiyorlardı.Sarıldıktan sonra

"Şey aslında Brad Pitt'i bekliyordum ama madem siz geldiniz sizinle idare ederim." dedi sevgilisine gülümsedi...
Johnny Deep
Johnny Deep

Erkek

MesajKonu: Geri: Yorucu bir gün sonrasında sevgilimle el ele   Yorucu bir gün  sonrasında sevgilimle el ele Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 10:50 am

Johnny Sevgilisine sarılınca içi kıpır kıpır olmuştu.Onun tenini,kokusunu özlemişti.Hâla inanamıyordu yakında evleneceklerdi.Keira gülümseyerek

"Şey aslında Brad Pitt'i bekliyordum ama madem siz geldiniz sizinle idare ederim." dedi

Johnny aynı gülümsemeyle cevap verdi

"Hmm...Bende zaten buralardan geçiyordum ama madem ısrar ettin oturalım"dedi ve bara doğru giderek Keira'ya ve kendisine birer içki aldı.Bu gün burası ne kadar kalabalık diye düşündü.Ama Keira'yı görünce bütün düşünceleri silindi.Ne kadar güseldi.Masmavi elbisesi onu çok güsel gösteriyordu.Ne kadar şansıylıyım diye düşündü.Karşısına oturup onu izliyordu.Güseliğine doyamıyordu.Düşüncelerinden sıyrılarak

"Bu gün çok yoruldun mu?" diye sordu.
Keira Knightley
Keira Knightley

Kadın

MesajKonu: Geri: Yorucu bir gün sonrasında sevgilimle el ele   Yorucu bir gün  sonrasında sevgilimle el ele Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 9:41 am

"Biraz yoruldum kalaın dosyalarla uğraşmak çok sıkıcı ve yorucu."

dedi.Bir süre ikiside konuşmadılar...Tonks Johnny'le karşılaştığı güne çok seviniyordu.Okula yeni gelmişti johnny...O zaman daha müdürede olmamıştı Keira ama olmuş olsaydı da bir şey değişmez yine Johnny' aşık olurdu...O bunları düşündükten sonra Johnny' tekrar onu ne kadar sevdiğini söyleyecekti ki bir şey farketti.Johnny yan masadaki bayana bakıyordu hatta buna bakıyor demek hafif kalırdı resmen bayanın içine düşecekti...Nişanlısı yanındamış umrunda bile değildi...Kadında çok güzeldi aslında incecik bir vücut,abartılmamaıi makyaj ve derin bir göğüs dekoltesi...O da Johnny2e bakıyorduKeira bu duruma çok sinirlendi bir süre onları izledikten sonra;

"Öhöm! Öhöm! Rahatsız ediyorsam ben kalkayım hayatım.Kalkarsam daha rahar içine düşersin bayanın."
Out: Very Happy
Johnny Deep
Johnny Deep

Erkek

MesajKonu: Geri: Yorucu bir gün sonrasında sevgilimle el ele   Yorucu bir gün  sonrasında sevgilimle el ele Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 11:31 am

"Biraz yoruldum kalaın dosyalarla uğraşmak çok sıkıcı ve yorucu."dedi Keira.

Johnny içkisinden bir yudum alırken içeri giren biri dikkatini çekti.Çok güsel ve alımlıydı.Aslında Johnny bu kızı bir yerden tanıyordu.Kızla bi an göz göze geldiler ve evet kim olduğunu hatırlamıştı...Kuzenini sevgilisiydi.Kuzeninin yanına gittiğinde tanışmıştı...Ama burda ne yapıyordu hemde tek başına.Johnny bunları düşünürken Keira'nın kendisine baktığını hisetti.

"Öhöm! Öhöm! Rahatsız ediyorsam ben kalkayım hayatım.Kalkarsam daha rahar içine düşersin bayanın."

Keira'ya dönüp baktığında kahkahasını zor tuttu.Keira'nın yüzü ve saçları sinirden kıpkırmızıydı.Johnny'ye göre Keira tokat atmamak için kendini zor tutuyordu.Johnny başta eğlenmek istedi ama bunu yapmamasının daha iyi olacağına karar verip vazgeçti.Çünkü Keira sinirlenmişti ve her an tokat veya lanet görebilirdi.Johnny gülümsemesine daha fazla engel olamadı ve

"Özür dilerim aşkım birine benzettim"dedi ve Keiranın elini tutmaya çalıştı ama Keira elini kaçırınca Johnny susmanın en iyisi olduğunu düşündü.
Keira Knightley
Keira Knightley

Kadın

MesajKonu: Geri: Yorucu bir gün sonrasında sevgilimle el ele   Yorucu bir gün  sonrasında sevgilimle el ele Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 10:11 am

Johnny açıklmasını yaptıktan sonra elini tutmaya çaşıltı ama Keira hemen elini çekip yüzünü kadına döndü.Gerçekten de çok güseldi..Johnny'in açıklaması ona bir aldatmaca gibi gelmişti çünkü Johnny tanıyorsa Keira'da tanıyordur.Oysa ki Keira bu güzel bayanı ömründe ilk kez görüyordu...Ve Johnny'in de ilk defa gördüğüne emindi....Biraz sakinleşmeye çalıştı ama imkansızdı kadın durmadan Johnny'e bakıyordu çünkü...Bir süre sonra elini saçlarına götürdü...Keira gittikçe sinirleniyordu aa belli etmemliydi aslında yüzü kıpkırmıız olmuştu bile...

"Emin misin hayatım bayan sana seni daha önce görmüş gibi bakmıyor..."
Johnny Deep
Johnny Deep

Erkek

MesajKonu: Geri: Yorucu bir gün sonrasında sevgilimle el ele   Yorucu bir gün  sonrasında sevgilimle el ele Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 3:05 pm

"Emin misin hayatım bayan sana seni daha önce görmüş gibi bakmıyor..."

Keira bu sözü söyledikten sonra Johnny dönüp kıza baktı.Gerçektende kız ona acayip bir şekilde bakıyordu.Bir süre Johnny kıza baktı başta zihinbend yapmayacaktı ama buna mecbur kalmıştı.Johnny kızın gözlerinin içine bakarak "Zihnifendet" diye mırıldandı.Başta kızı onu engelledi ama Johnny iyi bir zihinbendardı.Johnnygördüklerine inanamıyordu.Kız ona aşıktı.Hemde ilk gördüğün den beri.Johnny içinden küfretti.Johhny Keira'ya baktığında dikkatle kendisini izlediğini farketti.Johhny bu sefer elini uzatıp Keira'nın ellerini yakaladı ve gözlerinin içine bakarak

"Keira özür dilerim eski bir tanıdığım ve sanırım bana aşık olmuş...İstersen başka bir yere gidelim..."dedi ve keira'nın cevabını bekliyordu.Keira ona inanmalıydı bir kız yüzünden canından çok sevdiği sevgilisinden ayrılamazdı.
Keira Knightley
Keira Knightley

Kadın

MesajKonu: Geri: Yorucu bir gün sonrasında sevgilimle el ele   Yorucu bir gün  sonrasında sevgilimle el ele Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 4:29 am

Keira bir süre Johnny'e baktı, doğruyu söylüyordu.Bir anda kendinden o kadar utandı ki...Johnny'in kendisini ne kadar sevdiğini bilmiyormuş gibi kıskançlık yapması affedilmeyecek bir şeydi...Elini masanın öbür köşesine uzattı ve Johnny'in elini tuttu...

"Özür dilerim aşkım bir an sana öyle bakınca kendime hakim olamadım...Evet başka bir yere gitsek iyi olur canım... "

Ayağa kalkmadan önce son bir kez yan masadaki bayana baktı geçekten de çok güzeldi.Olamaz kendine hakim olmalıydı böyle basit kıskançlıkların Johnny'le aralarını bozmasına izin veremezdi...Ayağa kalkarken

"Canım muggle dünasına gidelimmi dolaşırız...Biliyorsun ben muggle gazeteleri de okuyorum.Belki sinemaya filan gideriz güzel filmler gelmiş.."

Yorucu bir gün sonrasında sevgilimle el ele
1 sayfadaki 1 sayfası