Goblet Of Fire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goblet Of Fire

SihRin GücüNe KapıLmaya Hazırmısınız..(:HazıRım Diyorsan üye oL MutLu oL..=)

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bitmeyen Aşk

+2
Ceza Knightley
Keira Knightley
6 posters
YazarMesaj
Keira Knightley
BitkiBilim Prof./Florean Fortescue'nin Dondurmacısı/Kunst B.S
Keira Knightley

Kadın
Savaş Tarafın : BAŞ ZAY
Rp Sevgilin : Johnny Deep
Patronusun(Öğrenciler seçemez) : Köpek
Kan Saflığı : Safkan
Yaşım[RP de] : 20

Bitmeyen Aşk Empty
MesajKonu: Bitmeyen Aşk   Bitmeyen Aşk Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 2:56 am

Tonks o gün çok yorulmuştu Dersi için hazırlık dükkan derken saat epey ilerlemişti.Çalışmayı seviyordu çünkü acılılarını unutuyordu çalışırken…Ceza’ıi unutuyordu onun gözlerini,ayrıldığını ve ona karşı hissettiklerini..

Saatine bakınca saatin 21.00 olduğunu gördü ve akına kuzeniyle okulda buluşması gerektiği geldi. .Kuzeni kendisiyle ormanda buluşanı istemişti.İşi vardı ama kuzeni acil olduğunu söyleyince hemen ormanın yakınlarında bir yere cisimlendi.Orman her zamanki gibi karanlık ve ürkütücüydü.Kocaman ağaçlar görüşünü kapatıyordu..İçinde nedenini bilmediği bir heyecan vardı.Yavaşça yürürken bir ses duydu.Bu onun sesiydi…Eski sevgilisinin…Sesini duyduğunda onu ne kadar özlediğini bir kez daha anladı…Hızla sesin geldiği yere doğru ilerledi,oradaydı işte karşısında duruyordu.Hala eskisi gibiydi at kuyruğu yapılmış siyah uzun saçları,yanağının kenarındaki kesiği ve her zaman giydiği siyah deri ceketiyle karşısındaydı.Bir den koşup boynuna sarılmak istedi ama yapamazdı yapmamalıydı.Onu incelerken gözü yanağındaki kesiğe takıldı ve aklına o kesiğin nasıl olduğu geldi.Savaş zamanıydı ve bir anlık dalgınlığı yüzünden asası elinden düşmüştü.Hiç kimse bunu görmemişti bir kişi dışında Ceza…Tonks’un asası düşünce kendini Tonks’un üzerine gelen lanetin önüne atmış ve bir daha hiç geçmeyecek o iz oluşmuştu yanağında… Tonks bunu hatırlayınca tekrar hüzünlendi zaten bitirmek çok zor gelmişti.

Bunları düşündükten sonra yavaş yavaş Ceza’ya doğru ilerledi ve olabildiğince doğal bir ses tonuyla;

“Merhaba Ceza,nasılsın?”

Ceza birdenbire onu karşısında görmenin şaşkınlığı atıp;

"İyiyim Tonks,gördüğüm kadarıyla sende çok iyisin.Zaman güzellik konusunda çok cömert davranmış.”

Tonks Ceza’nın bu iltifatı üzerine çok sevinmişti.Belki o da Tonks’u unutamamıştı.Belki Ceza’da Tonks’u hala seviyordu.Çünkü-çünkü Tonks onu çok seviyordu.Her be kadar bu ilişkiyi bitiren taraf olsa da Cezasızlığa alışması çok uzun sürmüştü…

“Teşekkür ederim Ceza ama zaman bana ne kadar cömert davranmışsa sana da o kadar cömert davranmış.Hala çok yakışıklı ve kibarsın…”

Uzun süre ikisi de bir şey söylemedi,bakıştılar.Tonks ona baktıkça eski günleri hatırlıyordu,mutlu oldukları günleri…Aslında her zaman mutluydular.Pek tartışmazlardı,kavga etmezlerdi…Ceza öyle biriydi ki her zaman orta bir yol bulurdu.Bunları düşünürken Ceza’nın onu ilgiyle izlediğini fark etti,hemen toparlandı.Ceza ona bakıp gülümsedi;

"Eeee ne yapıyorsun son zamanlarda?”

Tonks son zamanlardanın ayrıldıktan sonraki süreç olduğunu anladı.Ama gerçeği söylemeyemezdi, söylememeliydi…

“Ne yapıyım işte dondurmacıyla ev arasında mekik okuyorum…Sen ne yapıyorsun?Günlerin nasıl geçiyor?”

"Bende bakanlıkla ev arasında gidip geliyorum.Kendime ayıracak çok az vaktim oluyor.Boş vakitlerimi geçirmek için ise çok güzel bir yol buldum.Artık çok güzel birini düşünerek geçiriyorum boş vakitlerimi…”

Tonks çok şaşırmıştı…Yoksa biri mi vardı artık birinden mi hoşlanıyordu..Gözleri artık başkalarına mı bakacak mı…Elleri artık başkalarının elini mi tutacak,saçlarını okşayacaktı...

“O boş vakitlerimde ne yapıyorum biliyor musun? Seni düşünüyorum ,seninle yaşadıklarımızı…Bazen öyle zamanlar oluyor ki o dosyaların başına geçmek istemiyorum.”

Bunlarını duyunca hem çok sevinmişti hem de böyle iyi ve kendisini bu kadar seven birini üzdüğü için kendine çok kızdı.Ona yaklaştı ve bir an boynuna atlamak ona sıkıca sarılmak geldi içinden…

“Ne olur yapma!Bunu senin için yaptım biliyorsun.Eğer beraber olduğumuz anlaşılırsa sende tehlikede olursun.Sana bir şey olmasına dayanamam..”

Bunları söyler söylemez Ceza elini tuttu.Umut dolu bir sesle;

"Beni hala seviyorsun…Evet…Evet...Yoksa beni bu kadar düşünmezdin…”

Bu soruya nasıl cevap vereceğini bilemedi.Hayır demek istiyordu ama boğazına bir şey takılmıştı hayır diyemiyordu.Sonra elinin hala avuçlarında olduğunu hatırladı.Ama bıraktı orda kalsınlar çünkü ait oldukları yerdi orası….

Ayaklarına bakıyordu.Gözlerinin içine bakmaya korktuğu için…Gerçekleri haykırıyordu gözleri…Hala onu çok sevdiğini,başını yastığa koyunca hala onu düşündüğünü haykırıyordu…

"Buna cevap vermek zorunda değilim”

“Zorundasın bana bir açıklama yapmak zorundasın öylece bırakıp gittin beni..Geçerli bir sebep bile göstermeden.Bu kadar çabuk mu vazgeçtin benden,bizden…”

Tonks artık bunları duymak istemiyordu…Ama bir açıklama yapmak zorundaydı.Ne de olsa ayrılırken de bir neden öne sürememişti çünkü bir neden yoktu…

“Bana dediler ki Azkabandaki arkadaşlarımızı bırak yoksa o ölür.Buna dayanamazdım senin ölmene .Bu yüzden ayrılmak istedim senin ölmene,sana zarar gelmesine izin veremezdim..”
Ceza çok şaşırmıştı bunu duyunca;

“Ben senin için ölümü bile alırım” dedi Ceza gözlerinin içine bakarak….

Dayanamıyordu artık daha fazla konuşmamalıydı…Ve birden kendini onun kollarında buldu.Kendini ona bıraktı çünkü artık dayanamıyordu.Sımsıkı sarıldı ona kokusunu özlemişti…Ceza’nın onu bırakmaya niyeti yoktu.Tonks’a doğru eğildi.Ve bir anda Tonks’un dudakları Ceza’nın dudaklarını buldu…Tonks’a yıllar gibi gelen birkaç dakika sonunda kendini geri çekti

“Bir daha olamayacak Ceza”

Ama Ceza onu kollarından tutarak “Sende beni seviyorsun” dedi.Tonks onu itmeye çalıştı ama çok güçlüydü.Gözlerine bakmayı redderek;
“Hayır,sadece boş bulundum.Tekrarlanmayacak bir şey….”

“Tonks ölmek umurumda değil semizken her gün ölüyorum ben.Her şeye hazırım yeter ki ellerinin sıcaklığını hissedeyim.”

Hala fazla dayanamıyordu.Onsuzluk yeterince zordu zaten bir de böyle şeyler diyince içi daha fazla yanıyordu…Daha fazla yapamazdı bunu Ceza’ya ikisi de birbirini severken bu kadar acı çekmemeliydiler…

Ceza kollarını gevşetmişti artık Tonks keşke bırakmasaydı diye geçirdi içinden keşke bırakmasaydı diye geçirdi içinden……Bir süre sonra kendi sarıldı tekrar Ceza’ya….

"Seni seviyorum yaşattıklarım için özür dilerim” diyivermişti zaten daha fazla saklayacak gücü de kalmamıştı bunu…
Ceza Knightley
Yetişkin Muggle
Ceza Knightley

Erkek
Savaş Tarafın : kötülük
Rp Sevgilin : Vanessa Hudgens
Patronusun(Öğrenciler seçemez) : yılan
Kan Saflığı : tamamen safkan
Yaşım[RP de] : 30

Bitmeyen Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Bitmeyen Aşk   Bitmeyen Aşk Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 3:42 am

Çok güzel benim başrolde olmam da ayrı bir güzel yav çok güzel yazmışın bi de bana kötü diyip duruyordun tek kelimeyle mükkemmel ama devamı olunca daha güzel olur cheers
Avril Lavigne
Okul Müdüresi/İksir Profesörü/Gryffindor Bina Sorumlusu
Okul Müdüresi/İksir Profesörü/Gryffindor Bina Sorumlusu
Avril Lavigne

Kadın
Savaş Tarafın : Belli Olmaz
Rp Sevgilin : Boris Hudgens
Patronusun(Öğrenciler seçemez) : Gümüş Maral
Kan Saflığı : safkan

Bitmeyen Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Bitmeyen Aşk   Bitmeyen Aşk Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 1:14 pm

süpermiş yaaa
Gülçin Knightley
Yetişkin Muggle
Gülçin Knightley

Kadın
Savaş Tarafın : Z.A.Y
Rp Sevgilin : Tom Felton oLsa =)
Patronusun(Öğrenciler seçemez) : Kedi
Yaşım[RP de] : 2o bucuk

Bitmeyen Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Bitmeyen Aşk   Bitmeyen Aşk Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 5:08 am

vışş güzel olmus
Seth Cohen Mckenzie
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Seth Cohen Mckenzie

Erkek
Rp Sevgilin : Eileen Garcia
Kan Saflığı : Saf
Yaşım[RP de] : -

Bitmeyen Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Bitmeyen Aşk   Bitmeyen Aşk Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 5:24 am

güselmiş
Gülçin Knightley
Yetişkin Muggle
Gülçin Knightley

Kadın
Savaş Tarafın : Z.A.Y
Rp Sevgilin : Tom Felton oLsa =)
Patronusun(Öğrenciler seçemez) : Kedi
Yaşım[RP de] : 2o bucuk

Bitmeyen Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Bitmeyen Aşk   Bitmeyen Aşk Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 6:15 am

okumadığım yerler vardı. Very Happy koptum
xD :f:
Keira Knightley
Keira Knightley

Kadın
Savaş Tarafın : BAŞ ZAY
Rp Sevgilin : Johnny Deep
Patronusun(Öğrenciler seçemez) : Köpek

Bitmeyen Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Bitmeyen Aşk   Bitmeyen Aşk Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 9:31 am

saolun devamını getirsem saçmamıo olur diye düşünüyorum sizce
Ceza Knightley
Yetişkin Muggle
Ceza Knightley

Erkek
Savaş Tarafın : kötülük
Rp Sevgilin : Vanessa Hudgens
Patronusun(Öğrenciler seçemez) : yılan
Kan Saflığı : tamamen safkan
Yaşım[RP de] : 30

Bitmeyen Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Bitmeyen Aşk   Bitmeyen Aşk Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 6:23 am

ewet devamını isteriz cheers
Clara Sue Waldorf
Muggle/Lütfen kendinize bir bina seçiniz
Clara Sue Waldorf

Kadın
Savaş Tarafın : İyiler
Kan Saflığı : Melez
Yaşım[RP de] : 16

Bitmeyen Aşk Empty
MesajKonu: Geri: Bitmeyen Aşk   Bitmeyen Aşk Icon_minitimePtsi Mayıs 25, 2009 1:39 pm

Vay canına çok güzel olmuş...Çok beğendim ellerine sağlık =) Devamını merakla bekliyorum... Smile

Bitmeyen Aşk
1 sayfadaki 1 sayfası